-
چاپیار

تخفیف استثنایی نرم افزار چاپیار 15 درصد تخفیف + هدیه افزونه جستجوگرهوشمند عکس ماهیانه 30 عدد (یکسال)

چاپیار چیست؟
نرم افزار چاپیار محصولی هوشمندانه  جهت حسابداری و اتوماسیون چاپخانه یا کانون تبلیغاتی شما می باشد که علاوه بر سادگی دارای هسته ای قدرتمند است. نرم افزار چاپیار ابزاری قدرتمند جهت مدیریت مالی و زمانی سفارشات شما بوده که ویژه صنف چاپ و تبلیغات نوشته شده است و باعث بازدهی بیشتر شما در چاپخانه شده و میتوانید معجره ذخیره کردن زمان را بطور کامل حس کنید.

 

لطفا فقط نسخه سخت افزاری نپیچید!!
بیشتر وقت‌ها برای انجام پروژه‌های مختلف که مراجعه می‌کنیم، متاسفانه شاهد این هستیم که کارفرما تقریبا یک هیولا در اختیار دارد ولی بازهم سرعت بانک اطلاعاتی پایین است. وقتی سوال می‌کنیم چرا این سرور قدرتمند را خرید کرده‌اید، پاسخ میدهند برای افزایش سرعت اولین کاری که کردیم افزایش قدرت سخت افزار بود!! دوستان همیشه اشاره کردیم، سخف افزار ۴۰ درصد قضیه است و مباحث خود SQL Server و کدهای برنامه نویسی شما ۶۰ درصد قضیه، پس تا می‌توانید سمت نرم افزار را بالا ببرید و نسخه های چند صد میلیونی سخت افزاری نپیچید!

آمار و ارقام استخدام چه می‌گوید؟
آیا می دانید یکی از پولسازترین شغل ها هم اکنون در ایران بالا بردن سرعت بانک اطلاعاتی SQL Server شرکت ها و سازمان ها می باشد؟ قبل از اینکه رقبای شما زیاد شوند خود را متخصص Performance & Tuning کنید.