-
چاپیار

مصاحبه با آقای فیروزآبادی مدیرعامل چاپ المهدی سیرجان

میتوانید مصاحبه را دانلود و گوش دهید.

به نام خدا
🎤چاپیار: درخدمت آقای فیروزآبادی هستیم چاپ المهدی سیرجان ایشان یکی از خریداران نرم افزار چاپیار هستند،سلام عرض میکنم خدمتون لطفا یک معرفی از خودتون داشته باشید و چه مدت است از نرم افزار چاپیار استفاده میکنید.
🎤فیروزآبادی: به نام خدا فیروزآبادی هستم مدیریت چاپ المهدی از سیرجان حدود 3 سال با نرم افزار آشنا شدم و خریداری کردم. یک نکته ای رو میخواهم همین اول بگم که با نصب این نرم افزار بعد از مدتی استفاده از نرم افزار یک چیزی حدود چندین میلیون به من برگشت خورد.
با نرم افزار یک نظم خیلی خوب به مجموعه آمد برای حساب و کتاب ها، با توجه به این که حجم کاربرای ما بالاست و برای همکارها کارهاشون رو چاپ میکنیم، کارها انجام میشد اما یادداشت نمی شد با نصب نرم افزار ملزم شدیم به وارد کردن اطلاعات در نرم افزار و این خودش برگشت سرمایه بود چون قبلا یادداشت نمیشد فراموش می شد و یا همکار فراموش میکرد بعداز چندوقت درصورتی که همکار برای تسویه حساب مراجعه میکرد خودش گوشزد میکرد که بعضی از کارهای مارو یادداشت نکردید حالا باتوجه به اینکه کارهای همکار سود آن چنانی ندارد اصل بودجه میرفت و اگر ما یا همکارمون یادداشت نمیکرد و به ما نمیگفت کل کار پرتی میشد و سرمایه از بین رفته بود.ولی با نصب نرم افزار یک نظم خیلی خاص و خوبی از نظر مالی به مجموعه داده شد از اون به بعد ملزم شدیم به یادداشت کار در نرم افزار، حتی نظم انجام کار، حتی ملزم شدیم برای کارها گزارش روزانه تهیه کنیم. من الان میتونم بگم نسبت به سه سال پیش روزانه تمامی گزارش ها حتی متراژهای کوچک رو از نرم افزار برای همکار گزارش بگیرم و ریزجزئیات رو توضیح بدم این خودش نکته خیلی مثبتی است و مشتری قانع میشود، امکان تصویر بندانگشتی که نرم افزار دارد برای مشتری ها یا همکارها در تاریخ خاصی فاکتوری چاپ کرده و نمیداند فاکتور چی بوده است با این خاصیت بندانگشتی میتوان به مشتری فهماند که موضوع کار این بوده است.
🎤چاپیار: شما لطف دارید نسبت به گروه نرم افزاری چاپیار و خود نرم افزار، آقای فیروزآبادی شما چقدر توصیه میکنید به دوستان هم صنف خودتون که هنوز برای خرید نرم افزار دودل هستند و اینکه در آینده بتونن با نرم افزار کار بکنند؟
🎤فیروزآبادی: میتونم به جرات قسم بخورم و توصیه نمیکنم اصلا دوستان رو اجبار میکنم، چون من خودم شک داشتم و دیر اقدام کردم و میتونم بگم خیلی ضرر کردم، اینو به همکاران عزیزم میگویم که ثانیه به ثانیه بدون نرم افزار چاپیار ضرر است یعنی هرچقدر دیرتر کنند بیشتر و چندین برابر ضرر میکنند،یقین و اعتقاد دارم به این نرم افزار .
🎤خیلی ممنون  و متشکر خداحافظی میکنم از شما .