-
چاپیار
نمایشگاه دوسلدورف | دوسلدورف , آلمان | 11-21 خرداد 1395

دروپا  مهمترین رویداد تجاری صنعت چاپ بوده و مرکز اصلی محصولات و خدمات قبل از چاپ، محصولات چاپی، محصولات پس از چاپ، کاغذ، تجهیزات و مواد تبدیل کاغذ، جوهر و مواد مصرفی، محصولات و خدمات نرم افزاری و دیگر موارد مربوط به صنعت چاپ می باشد. با کمک تکنولوژی های مدرن و راه حل های جدید، این رویداد زمینه هایی مانند محصولات بسته بندی، چاپ، چاپ تکمیلی، چاپ سبز و چاپ سه بعدی را پوشش می دهد. دروپا از لحاظ اندازه، کستردگی و درخواست تمدیدش یک رویداد خاص به شمار می رود. و به دلیل پیشنهادات زیاد و برنامه 11 روزه برای پرینت خلاقانه و راهکار های میان رسانه ای و تکنولوژیهای آینده و کاربرد های صنعتی، مهم ترین رویداد بین المللی در صنعت پرینت محسوب می شود.

دروپا از لحاظ اندازه، کستردگی و درخواست تمدیدش یک رویداد خاص به شمار می رود. و به دلیل پیشنهادات زیاد و برنامه 11 روزه برای پرینت خلاقانه و راهکار های میان رسانه ای و تکنولوژیهای آینده و کاربرد های صنعتی، مهم ترین رویداد بین المللی در صنعت پرینت محسوب می شود.

در محل بازدید از دروپا در اینترپک از طرف ورودی شمالی ( سالن 9 / غرفه EN/B04 ) تیم دروپا، دروپا 2016 را معرفی کرده اند.
 
و این کل ماجرا نیست : بیش از 120 غرفه از دروپا 2012، راهکار های خودشان را در زمینه پرینت و بسته بندی در دروپا 2016 ارائه خواهند داد. به علاوه برای مطبوعات تجاری بین المللی نشست خبری ای در 12 ماه می برگزار خواهد شد که هدف بعدی دروپا در آن اعلام می شود.

نگرش های دروپا برای آینده:
امروزه واضح است که دنیای فیزیکی و تکنولوژی همچون دنیای آنلاین و آفلاین در حال نزدیک و نزدیک تر شدن به یکدیگر می باشند. رویکرد آینده دروپا پیشنهادی برای تمام کسانی است که در حال تجربه توسعه مرحله جدیدی از صنعت چاپ می باشند. نمایش ها و رویدادهای پر شماری برای شما آماده خواهد شد که شما را وادار به فکر کردن در مورد راه حل های جدید می نماید و به دور نماهای جدیدی از شغلتان اشاره می نماید. بگذارید از ایده های نو و راه هایی که زمین را به لرزه می اندازند الهام بگیرید.
 
نکات جالب جدید برای توجه بیشتر
صنعت چاپ و رسانه در حال تغییر است. تکنولوژی های جدیدی در حال توسعه هستند. دروپا با تم های برجسته ی چاپ، پرینت کاربردی، بسته بندی محصولات، پرینت سه بعدی و پرینت سبز به این تغییرات پاسخ داده و در حال بازگشایی گروه جدیدی از بازدید کنندگان تحت عنوان هنر تکنولوژی و راهکار های جدید می باشد.
 
314500 حرفه ای – 130 کشور – 79 درصد تصمیم گیرنده مهم صنعت چاپ
دروپا کیفیت و کمیت را در کنار هم عرضه می کند: مدیریت برتر، تصمیم گیرنده ها و بازدید کننده های تجاری از صنعت ها ی مختلف و گسترده ار دروپا بازدید می نمایند.

بازارهای های جدید – گروه هایی با هدف جدید
دروپا محل نمایش جهانی این ابداعات است. دروپا مکانی است که در آن متخصصان آینده گرای صنعت نشر و چاپ و رسانه، شرکت های خلاق و نوآور را ملاقات می کنند و با استراتژی های بصری ارتباط برقرار می نمایند. پس نمایش های ویژه دروپا را از دست ندهید.
 
مفهوم اثبات شده - چه چیزی دروپا را بسیار موفق می کند:
• کمپانی های خلاق و جوان از دروپا به عنوان سکو پرتابی استفاده می نمایند تا وارد صنعت نشر بین المللی شوند.
• غرفه داران دروپا می توانند حضورشان را با افزایش نمایش میزان خلاقیت طرح هاشان پر رنگ تر نمایند.
• شروع خلاق به مهمی رهبران مارکت و بیزینس تکنولوژی های پیشرو است ولی همچنین کمپانی های جدید نرم افزار نیز به همان اهمیت اند که DIP به ان ها نیز می پردازد.
 
آینده 3000 متر مربعی:
دروپا در سالن 7 به 6 پارک موضوعی تقسیم شده که کمپانی ها می توانند غرفه هاشان را در ابعاد 6 و 9 و 12 متر مربع ایجاد کنند.
طراحی دروپا به بازدید کننده ها این امکان را می دهد تا با راهنمایی ها به شرکت کننده های طوفانی دروپا برسند.
 
برای نمایشگاه دوسلدورف، بفرمایید از این طرف !
سریع ترین ارتباطات، کوتاه ترین دسترسی ها و بهترین هتل ها و هزاران چیز دیگر. ما اطلاعات جالب را برایتان مهیا کرده ایم که به شما کمک می کند سفرتان به دوسلدورف را با لذت ادامه دهید.
دوسلدورف در لغت به معنای جذابیت تنوع می باشد که ترکیبی از افسون راینی و ظرافت پیچیده شهر را برای بازدید کننده ها غیر قابل مقاومت می کند. پس تعجبی ندارد که دوسلدورف به طور مکرر به عنوان شهری با برترین کیفیت های زندگی اتنخاب می شود!
منبع : gdo.ir